Nasza oferta

Wykładziny gumowe METRO

Gumowe wykładziny z naszej oferty to przede wszystkim wysoka jakość materiału i funkcjonalność. Są one bardzo uniwersalne ze względu na szeroki wybór, a ich montaż jest szybki i prosty. Każdy z naszych klientów może dopasować rozmiar do swoich potrzeb, co pozwala wykorzystać je w niemal każdym pomieszczeniu. Największą uwagę warto zwrócić na właściwości antypoślizgowe – nasza wykładzina podłogowa gumowa zapewnia bezpieczeństwo każdemu pracownikowi czy domownikowi.

Wykładziny gumowe METRO, dzięki swojej wyjątkowej budowie, mogą być stosowane do wykładania podłóg w pojazdach mechanicznych oraz w pomieszczeniach magazynowych, przemysłowych i handlowych.

Wykładzina może być układana w następujący sposób:
– rozłożona w stanie swobodnym — bez przyklejania
– przyklejona do podłoża z zastosowaniem klejów powszechnie używanych w budownictwie do przyklejania wykładzin gumowych.

Gumowe wykładziny są moletowane, co nadaje im właściwości przeciwpoślizgowe i jednocześnie ułatwia utrzymanie czystości. Dostępne są w rozmiarach: o szerokości 1450 mm i w grubościach 3 mm, 4 mm i 6 mm. Należy pamiętać, że wykładzina podłogowa gumowa nie powinna być stosowana w warunkach, gdzie będzie narażona na działanie promieni słonecznych czy ozonu.

Wykładzina antyelektrostatyczna posiada świadectwo badania Nr 13/01 wykonane wg PN-92/E-05203: „Ochrona przed elektrycznością statyczną. Materiały i wyroby w obiektach oraz strefach zagrożonych wybuchem. Metody badania oporu elektrycznego właściwego i oporu upływu” (Politechnika Szczecińska).

Oferowane wykładziny gumowe METRO to rozwiązanie, które sprawdzi się w budynkach, gdzie panuje duży ruch pieszy. Wyroby pozwalają na zachowanie czystości w pomieszczeniu i ograniczają ryzyko poślizgnięcia się. W naszej ofercie dostępna jest także guma na metry — można nią wyłożyć schody, aby zapewnić przechodzącym bezpieczeństwo.

Galeria zdjęć