Nasza oferta

50 lat doświadczenia

Filarem naszej działalności jest produkcja wyrobów gumowych. Ponad 50-letnie doświadczenie i fachowość, pozwalają nam zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości. Nasza linia produkcyjna jest ciągle modernizowana aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze wyroby z gumy przechodziły gruntowną kontrolę jakości.

Wyroby z gumy

Płyty gumowe uszczelniające

Płyty przeznaczone są do wykonywania uszczelnień pracujących statycznie w stanie nierozciągniętym

Wykładziny gumowe METRO

Wykładziny gumowe METRO mogą być stosowane do wykładania podłóg w pojazdach mechanicznych oraz w pomieszczeniach magazynowych, przemysłowych i handlowych.

Wykładziny ryflowane

Grupa wykładzin o zróżnicowanej, karbowanej powierzchni. Przeciwpoślizgowe, przeznaczone do stosowania w obiektach przemysłowych, handlowych, a także do ochrony powierzchni transportowych w samochodach ciężarowych.

Wykładziny podłogowe gładkie

Doskonałe na podłogi, trwałe i estetyczne gumowe wykładziny podłogowe. W zależności od przeznaczenia polecamy wykładziny o różnych właściwościach, w szerokiej gamie kolorów.

Chodnik elektroizolacyjny

Chodnik elektroizolacyjny w całości poddawany jest próbie napięciowej z zastosowaniem napięcia probierczego przemiennego o wartości skutecznej 20 kV

Wycieraczki MASTER i maty antywibracyjne

Maty MASTER charakteryzuje bardzo wysoka trwałość, łatwość układania i możliwość pokrycia dużej powierzchni o dowolnym kształcie.

Mieszanki gumowe

Posiadamy duży zbiór receptur na mieszanki o szerokim zakresie sprawdzonych właściwości oraz opracowujemy nowe receptury na wyroby z gumy pod potrzeby naszych klientów