Nasza oferta

Wykładziny ryflowane

Wykładzina gumowa ryflowana wyróżnia się od standardowych mat przede wszystkim swoją karbowaną powierzchnią. Dzięki niej jest niezwykle funkcjonalna oraz znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach, na przykład w obiektach przemysłowych, handlowych, a także do ochrony powierzchni transportowych w samochodach ciężarowych. Nasi klienci mają do wyboru kilka wersji wykładzin, dopasowanych pod ich specjalne oczekiwania: standard do ogólnego wykorzystywania, olejoodporne oraz antyelektrostatyczne. Wykładzina gumowa ryflowana dostępna jest także w kilku wersjach kolorystycznych.

Dzięki najwyższej jakości materiałowi, jaki został użyty przy ich produkcji, dajemy naszym Klientom gwarancję zadowolenia z ich użytkowania. Wykładziny ryflowane to zatem doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy troszczą się o bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy i kładą szczególny nacisk na wysoką jakość!

Temperatura stosowania: -30° ÷ 70°C
Produkujemy trzy rodzaje wykładzin ryflowanych:
– drobny ryfel
– szeroki ryfel
– ryfel max

Standardowe wymiary rolek
– szerokość 1000÷1300
– grubość 3÷10 mm
Wykładziny mogą zawierać przekładkę tkaninową zwiększającą odporność na rozdzieranie.

Wykładzina antyelektrostatyczna posiada świadectwo badania Nr 13/01 załącznik do DTB 042-8790/6-6-3-35 wykonane wg PN-92/E-05203
„Ochrona przed elektrycznością statyczną. Materiały i wyroby z gumy w obiektach oraz strefach zagrożonych wybuchem. Metody badania oporu elektrycznego właściwego i oporu upływu” (Politechnika Szczecińska)

Wykładzin nie należy stosować w warunkach, w których mogą być narażone na działanie promieni słonecznych i ozonu.

Galeria zdjęć